Odzyskiwanie danych z macierzy RAID marka znakomita polecenia.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Jak odzyskać skasowane dane za pomocą oprogramowania do odzyskiwania macierzy RAID

Stabilne przywracanie danych z macierzy RAID 0,1.
Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0+1

Odzyskiwanie danych RAID W moim poprzednim artykule ” Odzyskiwanie danych z macierzy RAIDMATEX – Odkryj łatwy sposób na odzyskiwanie danych z macierzy RAID!” Omówiłem możliwość utraty danych z powodu korupcji, niezamierzonego usunięcia lub nadpisania danych z dysku hosta. Te rodzaje problemów są zazwyczaj łatwe do odzyskania z wykorzystaniem programu do odzyskiwania danych RAID, takich jakraidmenot, oprogramowania do indeksowania raid, takich jak raidware, a nawet Apple’s Disk Images. Jednakże, jeśli trzeba odzyskać z nieoczekiwanego zdarzenia, takiego jak awaria dysku, może być trudniejsze do odzyskania danych, jeśli dysk twardy został fizycznie uszkodzony.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID komu można zawierzyć takie usługę.

Jeśli Twój serwer doświadcza utraty danych, która nie następuje automatycznie po przerwie w dostawie prądu lub ataku wirusa, nadal istnieje duża szansa, że będziesz w stanie odzyskać część danych. W tym artykule opiszemy jeden konkretny przypadek, w którym udało mi się odzyskać cały serwer przy użyciu oprogramowania do odzyskiwania danych z macierzy RAID i czterordzeniowego procesora zgodnego z RAID-MAX. Kilka miesięcy temu doświadczyłem krytycznej awarii serwera podczas uczestnictwa w społeczności internetowej. Mój główny serwer został wymieniony z powodu awarii, pozostawiając mi dwa równe serwery główne. Mój serwer dodatkowy był włączony i działał normalnie, kiedy wróciłem do sieci, aby zbadać problem.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0,1 co trzeba przygotować.

Kiedy zalogowałem się na mój drugi komputer, aby to sprawdzić, wszystko co znalazłem to bełkotliwe znaki i komunikat o błędzie stwierdzający, że „Nie jest dostępny zapis w dzienniku odzyskiwania danych Raid”. Po pewnym dochodzeniu odkryłem, że główny problem wynikał z zalewu danych, które zostały wysłane na serwer i wszystkie zostały zapisane na dysku twardym serwera drugorzędnego. Przeprowadziłem dokładną kontrolę błędów na dysku danych z macierzy raid co potrzebne raid co i nie znalazłem żadnych problemów.

Przywracanie danych z macierzy RAID 0+1 operatywny porządek.

Wykonałem kolejne sprawdzenie dysku i wyszło z błędami. Całkowite wykorzystanie przestrzeni dyskowej wynosiło: 4,4 GiB. Wspomniany powyżej komunikat o błędzie został wyświetlony czerwonymi literami. Moim kolejnym krokiem było sprawdzenie innych dysków logicznych, które są podłączone do serwera. W moim logu pojawiła się następująca informacja:

Następną rzeczą, którą zrobiłem było sprawdzenie innych dysków logicznych podłączonych do serwera i one również wyświetlały podobne komunikaty. Pierwszym dyskiem logicznym, który sprawdziłem i zidentyfikowałem jako cel ataku był: dysk c. Odzyskanie danych z tego dysku zajęło mi ponad pięć minut i muszę przyznać, że kręciło mi się w głowie. Nie miałem pojęcia, co się stało, dopóki nie zobaczyłem, że wszędzie były porozrzucane kawałki papieru. W rzeczywistości zajęło mi to kolejne dwie godziny, zanim odzyskałem wszystkie dane.

Wtedy właśnie zdałem sobie sprawę, że mój komputer został zainfekowany wysoce skutecznym wirusem komputerowym, który zdołał przeniknąć do centrum danych i zniszczyć wiele ważnych plików. Wtedy właśnie zdecydowałem, że muszę skontaktować się ze specjalistą od odzyskiwania danych ze względu na potencjalne ryzyko. Na szczęście był on w stanie zlokalizować i zniszczyć wirusa w ciągu zaledwie 15 minut przy użyciu swojego najnowocześniejszego oprogramowania. Wyniki mówią same za siebie, ponieważ pliki zostały odzyskane z powodzeniem.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID sumpty plus możliwości.

Najważniejszą rzeczą, jaką wyniosłem z tego odcinka, jest wartość posiadania dobrego programu do odzyskiwania danych. Nigdy nie powinieneś zakładać, że możesz odzyskać swoje dane bez posiadania programu do tworzenia kopii zapasowych swoich ważnych plików. Program do odzyskiwania danych Raid Matrix dostarczony przez Danych Z Macierzycką i innych jest bardzo skutecznym rozwiązaniem do odzyskiwania danych, które doświadczyły poważnej sytuacji utraty danych. Narzędzia te okazują się również przydatne do wtórnego odzyskiwania danych, jeśli nie straciłeś jeszcze wszystkiego. Najlepsze jest to, że narzędzia te są całkowicie darmowe i łatwe w użyciu.

Najlepszą rzeczą w tej serii jest to, że autorzy, Danych Z Macierzycka i Paweł Bania, zapewniają aktywne forum dla członków, aby dyskutować o wszystkich aspektach odzyskiwania danych RAID i innych powiązanych wiadomości. W rzeczywistości, można rzeczywiście mieć kilka całkiem inteligentnych rozmów tutaj. Dostępna jest również spora liczba filmów pokazujących proces w akcji, w tym Raid na Steriadek PC i Raid na Plesk PC.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]