Odzyskiwanie danych renoma wspaniała zlecenia.

dav

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Aby odzyskać dane z urządzenia z Androidem, musisz włączyć debugowanie USB. Możesz dowiedzieć się, jak to zrobić z ustawień urządzenia. Jeśli nie masz tej opcji, możesz ją łatwo włączyć w oprogramowaniu do odzyskiwania danych Androida. Po włączeniu go musisz podłączyć telefon za pomocą kabla USB i postępować zgodnie ze wskazówkami dostarczonymi przez oprogramowanie.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Freeware jest bardzo prosty w użyciu i może łatwo odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Może również odzyskać inne dane, takie jak wiadomości e-mail, dokumenty i inne pliki multimedialne. Co więcej, działa na komputerach PC, które obsługują systemy operacyjne Windows PC. Nie działa jednak na maszynach Apple Mac. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy program posiada najnowszą aktualizację przed jego użyciem. ThunderSoft oferuje również płatną wersję tego oprogramowania.

Aplikacja posiada również gwarancję zwrotu pieniędzy. Kreator odzyskiwania danych może odzyskać utracone dane z różnych powodów, w tym nieumiejętnego obchodzenia się z nimi, ataku wirusa i błędu systemu operacyjnego. Co więcej, jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnych wcześniejszych umiejętności odzyskiwania. Obsługuje również szeroką gamę urządzeń z systemem Android. Ta cecha sprawia, że jest to popularny wybór wśród programów do odzyskiwania danych z systemu Android.

Poza tym, oprogramowanie do odzyskiwania danych jest bardzo bezpieczne. Nie jest dostarczane z żadnymi dołączonymi wtyczkami lub złośliwymi wirusami. Nie zbiera również danych osobowych użytkownika. Jego główną zaletą jest to, że jest bezpłatny i może odzyskać usunięte pliki. Najlepsze oprogramowanie dla Androida będzie miało dwa tryby odzyskiwania. Głębokie odzyskiwanie zlokalizuje usunięte pliki w urządzeniu z systemem Android, a szybkie odzyskiwanie odzyska te pliki, które nadal znajdują się w telefonie.

Aby użyć Free Android Data Recovery, wszystko co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Po podłączeniu, narzędzie przeskanuje w poszukiwaniu utraconych danych i pozwoli Ci podejrzeć pliki, które można odzyskać. Program działa również na różnych systemach operacyjnych i urządzeniach z systemem Android, więc jest łatwy w użyciu dla każdego.

Czas, że oprogramowanie trwa do odzyskania danych zależy od Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz swoich plików natychmiast, lepiej wybrać wolniejsze oprogramowanie. Z drugiej strony, jeśli masz czas i wiesz, jak korzystać z programów komputerowych, możesz wybrać bardziej złożony. Ale warto zauważyć, że niektóre darmowe oprogramowanie jest nadal bardzo ograniczone i brakuje wielu funkcji.

Recoverit to kolejne potężne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z Androidem. Obsługuje prawie wszystkie typowe scenariusze utraty danych i pozwala na podgląd usuniętych danych przed próbą odzyskania. Jest bezpieczny i darmowy w użyciu. Najlepsze jest to, że nie ingeruje w Twoje pliki ani nie narusza Twojej prywatności. Oprogramowanie pozwala również na podgląd plików multimedialnych. Darmowa wersja Recoverit pozwala na odzyskanie do 100MB danych za darmo.

Tenorshare UltData

Jeśli zgubiłeś lub usunąłeś ważne pliki na swoim telefonie z Androidem, możesz je odzyskać za pomocą Tenorshare UltData for Android. To narzędzie przeskanuje Twoje urządzenie i przywróci utracone dane w ciągu kilku sekund. Oprogramowanie posiada również funkcje odzyskiwania plików audio, wideo i zdjęć. To narzędzie jest dostępne zarówno w aplikacji, jak i w wersji na PC.

Oprogramowanie nie jest darmowe, ale oferuje darmowe wersje próbne. Możesz wyświetlić podgląd plików i przeskanować swoje urządzenia bez żadnych opłat. Następnie musisz kupić licencję, aby odzyskać pliki. Firma zapewnia również wsparcie techniczne za pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten sposób możesz uzyskać pomoc, jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z aplikacji.

Program obsługuje wszystkie urządzenia z systemem Android, w tym najnowsze modele. Może odzyskać dane z kart SD i pamięci wewnętrznej bez konieczności rootowania telefonu. Możesz również odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp, dokumenty i inne bez tworzenia kopii zapasowej telefonu. Możesz także przeskanować urządzenie i odzyskać pojedyncze pliki. Ma doskonały wskaźnik sukcesu i może odzyskać dane w wielu różnych formatach i rozmiarach. Co więcej, jest kompatybilny z większością popularnych telefonów komórkowych.

FonePaw

FonePaw Android Data Recovery to program, który skanuje pamięć wewnętrzną i zewnętrzną urządzenia z systemem Android w poszukiwaniu utraconych danych. Jest w stanie odzyskać pliki zarówno z urządzeń niezrootowanych, jak i zrootowanych. Oprogramowanie pozwala również na odzyskanie danych z kart SIM i kontaktów z kart SIM. Odzyskane dane można zapisać do pliku VCF, CSV lub HTML.

Darmowa wersja jest w stanie odzyskać usunięte dane z ponad sześciu tysięcy różnych modeli telefonów komórkowych i systemów operacyjnych. Wykrywa i odzyskuje dane nawet z telefonów, które zupełnie nie reagują. Darmowa aplikacja posiada tryb podglądu, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy dane, które chcesz, nadal znajdują się na urządzeniu.

FonePaw ma 30-dniowy darmowy okres próbny, ale powinieneś się zarejestrować, jeśli chcesz dalej korzystać z tego oprogramowania. Wersja próbna FonePaw ma kilka ograniczeń. Jego prędkość skanowania jest wolna i zawiera wyskakujące reklamy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobre narzędzie do przywracania utraconych danych, ale ma pewne wady.

FonePaw android data recovery to prosty, łatwy w użyciu program, który może odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie można pobrać na komputer PC lub Mac, i może uruchomić głębokie skanowanie na urządzeniu. Może nawet przywrócić usunięte dane z kart SIM i kart SD. W przeciwieństwie do FonePaw, iSeeker obsługuje wiele formatów plików.

Inną wspaniałą cechą FonePaw jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych plików multimedialnych. Może również odzyskać usunięte kontakty, wiadomości SMS i dzienniki połączeń. Obsługuje również wiele różnych urządzeń z systemem Android i producentów. Dodatkowo może przywrócić dane w formatach CSV, HTML i VCF.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych FonePaw Android może również pomóc Ci odzyskać utracone hasła i odzyskać dane, nawet jeśli Twój gadżet zostanie skradziony. Oprogramowanie pozwala na zdalny dostęp do zgubionego lub skradzionego urządzenia, dzięki czemu możesz odzyskać swoje dane. Umożliwia również śledzenie utraconego urządzenia i ochronę danych przed fizycznym uszkodzeniem.

To oprogramowanie jest prostym w obsłudze programem, który pozwala na przywrócenie usuniętych danych i przywrócenie pamięci telefonu. Może również odzyskać dane z rolki aparatu, kontaktów i innych aplikacji firm trzecich. Jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami oprogramowania i obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android, a także dwa tuziny produktów Apple iOS.

Dr. Fone

Aby skorzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych android Dr. Fone, najpierw będziesz musiał podłączyć urządzenie mobilne do komputera. Po podłączeniu trzeba będzie włączyć debugowanie USB i autoryzować. Po tym, trzeba będzie wybrać typ danych, które chcesz odzyskać. W ten sposób zaoszczędzisz czas i unikniesz kłopotów związanych z wyborem niewłaściwego typu pliku.

Oprogramowanie może również usunąć blokady ekranu bez wpływu na istniejące dane. Ta funkcja pozwala nawet osobom nietechnicznym usunąć blokady ekranu w mniej niż pięć minut. Aby to zrobić, musisz pobrać pakiet odzyskiwania w „Trybie pobierania”. Ponadto musisz użyć profesjonalnego oprogramowania do usuwania blokady ekranu, zanim będziesz mógł sprzedać lub oddać swoje urządzenie mobilne. Jeśli nie użyjesz oprogramowania do odzyskiwania, twoje przypomnienia i kalendarze również zostaną utracone.

Chociaż smartfony z biegiem lat stają się coraz bardziej niezawodne, nadal możliwe jest przypadkowe utracenie lub usunięcie z nich danych. Jeśli przypadkowo uszkodziłeś swoje urządzenie, mogłeś usunąć wszystkie swoje dane. Na szczęście oprogramowanie do odzyskiwania danych androidowych Dr Fone firmy Wondershare może przywrócić wszystkie ważne dane. Dzięki temu oprogramowaniu możesz odzyskać pliki z uszkodzonych telefonów, nawet jeśli zostały one przypadkowo usunięte przez złośliwego użytkownika.

Oprogramowanie obsługuje wiele urządzeń, w tym Android 2.0 i wyższe wersje. Może odzyskać wiadomości tekstowe, pliki multimedialne, kontakty i inne. Pomaga również odzyskać utracone dane spowodowane przez reset fabryczny. I będzie nawet odzyskać dane z karty SD. Obsługuje również odzyskiwanie danych z urządzeń z systemem Android, które nie zostały zakorzenione.

Podczas gdy Dr. Fone Android odzyskiwanie danych jest świetną opcją, oprogramowanie może być powolne, jeśli masz dużą ilość danych na swoim urządzeniu. Nie może również szybko skanować wszystkich ekranów. Nie obsługuje również każdego urządzenia z systemem Android. Ale wciąż okazuje się skuteczną opcją w szczypcie.

Oprogramowanie ma doskonałą reputację w zakresie odzyskiwania utraconych danych. Może odzyskać pliki, chociaż jeśli zostały usunięte lub ponownie zapisane. Jest to świetna opcja, jeśli usunąłeś lub straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu. Jest również bezpłatny i działa z zakorzenionymi urządzeniami.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]