Odzyskiwanie danych nakłady natomiast możliwości.

oznor

złamany pendrive odzyskiwanie danych Top 5 Android Data Recovery Tools

Jeśli potrzebujesz odzyskać utracone dane z systemu Android, jesteś we właściwym miejscu! Te narzędzia pomogą Ci odzyskać utracone dane z telefonu, tabletu lub innego urządzenia elektronicznego z systemem Android. Oferują one łatwe w użyciu interfejsy i przyzwoite projekty. Co najlepsze, są one tylko do odczytu dla plików Androida, co oznacza, że nie wyciekną ani nie zmodyfikują Twoich danych. Dopóki masz ważny klucz odzyskiwania, możesz mieć pewność, że twoje pliki są bezpieczne dzięki tym narzędziom.

7-Odzyskiwanie danych

Jeśli szukasz oprogramowania do odzyskiwania danych z Androida, które obsługuje różne typy plików, 7-Data Recovery for Android to świetny wybór. Ta aplikacja może odzyskać zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail, bazy danych i aplikacje z urządzeń z systemem Android. Ten program został zaprojektowany z myślą o majsterkowiczach, więc nie będziesz potrzebował usług profesjonalisty.

Ponadto oprogramowanie jest łatwe w użyciu i ma prosty interfejs użytkownika. Pozwala również odzyskać dane z zewnętrznych pamięci masowych, w tym kart SD. Upewnij się jednak, że zewnętrzna pamięć masowa ma wystarczająco dużo portów USB i obsługuje urządzenia peryferyjne. Może to wpłynąć na szybkość, z jaką dane są przesyłane.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych 7-Data Recovery for Android jest kompatybilne z wieloma wersjami systemu operacyjnego Android i producentami. Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do zawartości usuniętych plików i wyświetlić je w sposób wizualny. Obsługuje również różne formaty obrazów i może odzyskać pliki z kart SD i samego urządzenia. Po zainstalowaniu oprogramowania zostanie wyświetlony monit o podłączenie urządzenia z systemem Android do komputera.

Urządzenia z systemem Android to potężne narzędzie, które wykonuje wiele ciężkich zadań. Mogą one przechowywać ważne dane i działać jako przenośne huby. W rzeczywistości, niektóre z tych urządzeń nawet przechowywać wrażliwe dokumenty biznesowe. Jednak dane przechowywane na nich mogą zostać utracone z różnych powodów.

Wiertło tarczowe 4

Disk Drill to łatwy w użyciu program do odzyskiwania danych dla zakorzenionych i niezakorzenionych urządzeń z systemem Android. Odzyskuje dane z wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej, a także z kart pamięci. Działa z większością urządzeń z systemem Android i obsługuje różne typy plików, w tym dokumenty, zdjęcia i filmy. Proces jest prosty i zajmuje tylko trzy kroki.

Po pobraniu Disk Drill 4 dla Androida, będziesz mógł uzyskać dostęp do wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej urządzenia i odzyskać utraconą zawartość. Będziesz także w stanie wyświetlić podgląd i odzyskać pliki na komputer. Obsługuje nawet przywracanie ustawień fabrycznych. Po zainstalowaniu programu zostaniesz poprowadzony przez proces.

To potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje setki typów plików. Jest wspierany przez pakiet dodatkowych funkcji, takich jak Recovery Vault, który ułatwia odzyskanie usuniętych lub utraconych plików w przyszłości. Obsługuje również dyski zewnętrzne i ma wysoki wskaźnik odzyskiwania. Jest to niedrogi i jeden z wiodących programów do odzyskiwania danych dostępnych na rynku. Znajdziesz Disk Drill 4 dla Androida jako skuteczny i wydajny program do odzyskiwania utraconych danych.

Wśród swoich wielu funkcji, Disk Drill 4 dla Androida ma przyjazny dla użytkownika interfejs. Jego różne funkcje znajdują się w łatwo dostępnym oknie głównym. Należą do nich funkcje odzyskiwania i ochrony danych, kopia zapasowa dysku i poprzednie sesje skanowania.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery można pobrać bezpośrednio z jego oficjalnej strony internetowej. Po zakończeniu pobierania wystarczy uruchomić aplikację, klikając dwukrotnie na jej ikonę. Po zakończeniu instalacji przez aplikację, konieczna będzie rejestracja. Proces rejestracji polega na wprowadzeniu adresu e-mail i kodu rejestracyjnego. Następnie będziesz mógł uzyskać dostęp do głównego interfejsu i rozpocząć odzyskiwanie plików.

Dane Androida mogą zostać utracone w wyniku uszkodzenia fizycznego i nieprawidłowych operacji. Jeśli tak się stanie, możesz użyć AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, aby odzyskać utracone dane. Oprogramowanie wymaga podłączenia urządzenia z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Następnie wyświetli listę typów danych, które może odzyskać. Po wprowadzeniu informacji, oprogramowanie rozpocznie skanowanie danych na urządzeniu.

AnyMP4 Android Data Recovery ma funkcję, która pozwala przywrócić usunięte pliki multimedialne z urządzenia z systemem Android. Obsługuje również tworzenie kopii zapasowych danych Androida na komputerze. Ta funkcja to świetny sposób na zapewnienie, że nie stracisz swoich danych. Aplikacja umożliwia również eksportowanie kontaktów i zapisywanie ich w formacie CSV, VCF lub HTML. Kolejną zaletą tego oprogramowania jest możliwość przywrócenia danych z urządzenia z systemem Android po przywróceniu fabrycznym, aktualizacji systemu operacyjnego lub flashowaniu ROM.

AnyMP4 iPhone Transfer Pro może przenosić pliki multimedialne z iOS do Androida. Może również konwertować pliki HEIC na formaty JPEG i PNG. Ponadto obsługuje iPhone mini 4, iPad Air i iPhone 11 Pro Max.

FoneLab

FoneLab android data recovery to przyjazne dla użytkownika i bezpieczne narzędzie do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z telefonów komórkowych. Jest również w stanie odzyskać pliki z rozbitych lub uszkodzonych urządzeń. Użytkownicy mogą łatwo odzyskać zdjęcia, pliki audio i wideo z ich urządzeń z systemem Android za pomocą tego narzędzia. Ma łatwy w użyciu UI i wymaga niewiele miejsca na dysku twardym i pamięci RAM do zainstalowania.

To potężne oprogramowanie może odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android, w tym kart pamięci, kart SD i kart SIM. Dane takie jak kontakty, wiadomości tekstowe SMS, zdjęcia, filmy, a nawet dokumenty mogą być odzyskane z pomocą FoneLab dla Androida. Użytkownicy mogą przywrócić pliki ze wszystkich rodzajów urządzeń, od uszkodzonych urządzeń do urządzeń uszkodzonych przez wodę. Proces odzyskiwania jest szybki i łatwy do wykonania, a nawet można go przeprowadzić na telefonach z uszkodzonymi częściami lub urządzeniach zainfekowanych wirusem.

Oprócz odzyskiwania z urządzeń z systemem Android, program ten obsługuje również wiele urządzeń pamięci masowej i lokalnych kopii zapasowych. Użytkownicy mogą wyświetlić podgląd wszystkich swoich danych przed ich odzyskaniem, a także mogą wybrać pliki, które chcą odzyskać. Oprócz odzyskiwania usuniętych plików, FoneLab obsługuje ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android. Pozwala również użytkownikom na zarządzanie wszystkimi danymi z dysku USB, bez konieczności rootowania urządzeń.

W rezultacie FoneLab stał się popularnym wyborem do odzyskiwania danych z Androida. Jednak ma on pewne ograniczenia. Użytkownicy powinni mieć je na uwadze przed zainstalowaniem programu. Główną wadą oprogramowania jest jego duża cena. Użytkownicy muszą kupić licencję, aby używać go na wielu urządzeniach.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to prosty w obsłudze program odzyskujący utracone pliki na urządzeniach z systemem Android. Program może odzyskać pliki z wielu powodów, w tym wirusów i przypadkowego usunięcia. Nie może jednak odzyskać usuniętych aplikacji lub danych stron trzecich.

EaseUS MobiSaver jest darmowy i kompatybilny z wieloma modelami Androida. Jego intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że nawet początkujący użytkownicy mogą łatwo odzyskać utracone lub usunięte dane. Posiada bardzo prosty trzyetapowy proces i obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem, co jest przydatną funkcją.

Po pobraniu darmowej wersji próbnej można ją przetestować przed zakupem. Następnie można kupić pełną wersję za 40 dolarów. Możesz również uzyskać dożywotnie aktualizacje. Wersja próbna nie ma żadnych wirusów ani błędów. Istnieją również różne plany cenowe, które można wybrać. Aby dowiedzieć się więcej o tym programie, odwiedź jego oficjalną stronę internetową.

EaseUS MobiSaver został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Dzięki prostym instrukcjom na ekranie, jest łatwy w nawigacji i dokładnie skanuje Twoje urządzenie. Zapisze Twoje dane i ochroni je przed nadpisaniem. Co więcej, nie wymaga żadnej preinstalacji oprogramowania lub rozszerzeń. Może pomóc w odzyskaniu utraconych danych Androida.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje większość systemów operacyjnych Android i Windows OS. Program pozwala na wybór i podgląd plików do odzyskania. Pozwala również na edycję plików po odzyskaniu. Po wybraniu plików, które chcesz zapisać, możesz przenieść je z powrotem na swoje urządzenie.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Uszkodzony Android może być trudny do wyodrębnienia danych z, ale z odpowiednim programem, możesz to ułatwić. Istnieją aplikacje innych firm, które mogą pomóc w odzyskaniu danych z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Oto jak korzystać z jednej z nich: Po pierwsze, podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Następnie użyj programu, aby wybrać typy plików, które chcesz odzyskać. Na przykład, możesz chcieć odzyskać zdjęcia, dokumenty i pliki audio. Możesz również chcieć odzyskać dzienniki połączeń lub czaty WhatsApp.

Broken Android Data Recovery by MYJAD to dobra opcja do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Jest bardzo łatwy w użyciu i ma przyzwoity interfejs. Funkcje bezpieczeństwa programu sprawiają, że jest to bezpieczny i skuteczny sposób na odzyskanie utraconych danych. Nie będzie wyciekać ani modyfikować danych, a także odzyska tylko pliki, które można zobaczyć. Należy jednak pamiętać, że nie odzyska wszystkich typów plików z urządzeń z systemem Android.

Inną alternatywą jest wysłanie zepsutego telefonu do punktu naprawczego. Będą oni w stanie odzyskać dane z telefonu. Możesz również użyć karty SD zepsutego telefonu, aby przenieść dane z urządzenia na komputer.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]