Odzyskiwanie danych komu można zawierzyć takie zlecenie.

burst

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze programy do odzyskiwania danych na Androida

Użytkownicy Androida mają wiele opcji, jeśli chodzi o odzyskiwanie usuniętych danych. Dostępnych jest kilka różnych programów, z których każdy ma swój własny zestaw zalet i wad. Programy te mogą pomóc Ci uratować dane, jeśli je straciłeś. Oto kilka z nich: EaseUS MobiSaver, MiniTool Mobile Recovery for Android i 7-Data.

RecoverGo

RecoverGo to aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android, która pozwala odzyskać utracone pliki z urządzenia. Program działa zarówno z zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi urządzeniami z Androidem i obsługuje różne typy plików. Może również przywrócić usunięte pliki multimedialne, historię połączeń, pliki e-mail i skompresowane pliki. Proces odzyskiwania może być zakończony w ciągu kilku minut.

Możesz użyć RecoverGo do odzyskania plików z karty SD lub pamięci wewnętrznej. Ta aplikacja jest świetna, jeśli przypadkowo usunąłeś ważne dane. Pozwala ona na podgląd utraconych plików przed ich odzyskaniem. Możesz nawet wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Wystarczy wykonać trzy proste kroki, a Twoje urządzenie z Androidem zostanie przywrócone.

RecoverGo Android może odzyskać wszystkie rodzaje plików z telefonów i tabletów z systemem Android. Jest szybki, niezawodny i wykorzystuje minimalną ilość miejsca. Ma również wysoki wskaźnik sukcesu i jest bardziej przystępny niż wiele innych aplikacji do odzyskiwania danych z Androida. Może odzyskać usunięte dane zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej pamięci urządzeń z Androidem.

RecoverGo to świetna aplikacja do odzyskiwania danych na Androida zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Może odzyskać usunięte pliki z kart SD i pamięci wewnętrznej, a także z różnych formatów plików. Działa nawet z najnowszym systemem operacyjnym Android 12 i obsługuje ponad 6000 różnych urządzeń. Ma najwyższy wskaźnik sukcesu wśród aplikacji do odzyskiwania danych.

iToolab, profesjonalna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, jest twórcą RecoverGo. Wcześniej firma wydała narzędzia związane z systemem iOS, ale teraz zapuszcza się na rynek Android z kompleksowym rozwiązaniem do odzyskiwania danych. RecoverGo Android został zaprojektowany, aby pomóc odzyskać usunięte pliki z telefonu z Androidem bez roota. Możesz również użyć go do tworzenia kopii zapasowych danych Androida za pomocą połączenia USB.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

Jeśli masz telefon z systemem Android i straciłeś lub usunąłeś wszystkie swoje dane, MiniTool Mobile Recovery może pomóc Ci odzyskać te pliki. Narzędzie oferuje dwa rodzaje skanowania: Quick Scan i Deep Scan. Pierwszy typ skanuje tylko dane tekstowe na Twoim urządzeniu. Ten drugi jest bardziej kompleksowy i może przywrócić całe dane telefonu.

MiniTool Mobile Recovery for Android posiada zarówno moduł Recover from Phone jak i Recover from SD-Card. W module Recover from Phone, będziesz musiał podłączyć swój telefon z Androidem za pomocą kabla USB. Po podłączeniu, oprogramowanie poprosi Cię o włączenie debugowania USB. Po zakończeniu, jesteś gotowy do rozpoczęcia odzyskiwania plików z urządzenia.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida ma prosty i czysty UI. Nie jest trudny w użyciu, ale wymaga pewnej wiedzy technicznej. Będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby ukończyć każdy krok. Aby rozpocząć, musisz włączyć debugowanie USB w telefonie i autoryzować oprogramowanie, aby uzyskać dostęp do pamięci telefonu. Po wykonaniu tych czynności możesz wybrać wykonanie szybkiego skanowania lub głębokiego skanowania, które trwa nieco dłużej, ale jest bardziej dokładne.

W przypadku wersji darmowej można odzyskać do 1GB danych. Ale jeśli potrzebujesz odzyskać większą ilość danych, będziesz musiał zapłacić licencję premium. Minusem MiniTool Mobile Recovery for Android jest to, że nie obsługuje odzyskiwania danych z Google Drive lub WhatsApp, więc najlepiej kupić licencję premium.

Podczas korzystania z MiniTool Mobile Recovery do odzyskiwania danych z systemu Android, musisz wybrać kartę pamięci, którą chcesz odzyskać. Następnie wybierz „Odzyskaj” na interfejsie. Po wybraniu karty pamięci, podłącz urządzenie do komputera.

7-Data

Możesz odzyskać usunięte pliki na urządzeniach z systemem Android za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych 7-Data Android. Może ono przywracać zdjęcia, filmy i pliki audio w różnych formatach. Ma również możliwość odzyskiwania plików z pudełek telewizyjnych i tabletów. Może nawet odzyskać dane z kart SD. Możesz użyć tego oprogramowania, aby odzyskać utracone dane z dowolnego urządzenia z systemem Android.

Po pobraniu 7-Data Android Recovery, podłącz swoje urządzenie z systemem Android do komputera. Zostaniesz poproszony o aktywowanie debugowania USB i pamięci masowej USB, zanim oprogramowanie będzie mogło przeskanować urządzenie pamięci masowej. Następnie program poprowadzi Cię przez resztę procesu. Następnie będzie skanować pamięć masową urządzenia z systemem Android. Po zakończeniu skanowania będziesz mógł zobaczyć dane na interfejsie odzyskiwania.

7-Data Android Recovery jest kompatybilny z kilkoma różnymi wersjami systemu operacyjnego Android. Obsługuje również wielu producentów urządzeń. Może również odzyskać usunięte pliki. 7-Data Android Recovery obsługuje również różne formaty obrazów. Pomoże Ci również odzyskać pliki z karty SD i urządzenia. Główną wadą tego programu jest to, że jest powolny i zajmie trochę czasu, aby wykryć i odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych 7-Data Android jest całkowicie wolne od wirusów i nie pozostawi żadnych śladów swojego działania na Twoim urządzeniu. Pochodzi z dożywotnich darmowych aktualizacji i wsparcia technicznego. Pozwala również na podgląd plików, które odzyskuje i pozwala wybrać te, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie może odzyskać każdy plik z dowolnego urządzenia z systemem Android, a nawet odzyskać pliki w różnych formatach, w tym wideo, audio i wiadomości e-mail.

Eassos

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz go odzyskać dzięki Eassos Android Data Recovery. Program jest do pobrania za darmo i może przywrócić utracone pliki na kartach pamięci i pamięci wewnętrznej. Może również przywrócić pliki, które zostały utracone w wyniku formatowania i uszkodzenia systemu. Oprogramowanie pozwala również na podgląd odzyskanych plików przed ich przywróceniem.

Ten program jest kompatybilny z najnowszą wersją systemu Android i może odzyskać utracone dane z większości marek androidowych. Obsługuje urządzenia wykonane przez LG, HTC, Sony, Samsung i inne. Oprogramowanie obsługuje również selektywne odzyskiwanie danych. Możesz wyświetlić podgląd wszystkich utraconych plików przed wybraniem tych, które chcesz odzyskać, i możesz wybrać te, które chcesz zachować.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Eassos Android posiada również przydatną funkcję podglądu plików, która pozwala wybrać konkretne pliki i odzyskać je. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy umożliwi również skopiowanie wybranych plików do folderu odzyskiwania. Dzięki temu można uniknąć ustawiania folderu docelowego odzyskiwania na partycji, która jest poddawana utracie danych.

Program Eassos Recovery to bardzo solidne narzędzie do odzyskiwania danych, które pozwala odzyskać utracone pliki i partycje. Posiada również przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala określić dokładną lokalizację, w której ma nastąpić odzyskiwanie. Jego interfejs jest łatwy w nawigacji i odpowiedni dla wszystkich użytkowników.

Kolejną ważną funkcją Eassos Android data recovery jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych partycji. Aplikacja wykorzystuje obraz dysku do wyszukiwania utraconych partycji. Następnie próbuje naprawić usunięte partycje. Może również odzyskać partycje z istniejących obrazów.

MobiSaver

EaseUS MobiSaver for Android to przydatne narzędzie, które pozwala odzyskać usunięte lub utracone pliki na urządzeniach z systemem Android. Ma trzy kroki do odzyskania usuniętych plików i jest bezpłatny na okres próbny. Oprogramowanie jest wolne od błędów i wirusów, co czyni go doskonałym wyborem do odzyskiwania danych.

MobiSaver dla Androida może odzyskać pliki zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i z karty SD. Działa na prawie każdym urządzeniu z systemem Android i jest bezpłatny do pobrania. Działa poprzez identyfikację utraconych plików i przywracanie ich. Proces odzyskiwania można wykonać w 3 krokach i może pomóc odzyskać ważne dane z dowolnego urządzenia z systemem Android.

EaseUS MobiSaver for Android jest łatwy w użyciu i jest w stanie odzyskać większość utraconych plików. Obsługuje wiele różnych formatów plików i może odzyskać pliki usunięte z różnych powodów, w tym wirusów i przypadkowego usunięcia. Oferuje również ochronę prywatności plików. Oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala również eksportować odzyskane pliki do wielu formatów w celu łatwego udostępniania i przesyłania.

Możliwe jest również odzyskanie usuniętych plików z zakorzenionego urządzenia z systemem Android. Program został zaprojektowany do skanowania zakorzenionych urządzeń i jest w stanie odzyskać usunięte dane z pamięci wewnętrznej i karty SD. Darmowa wersja programu pochodzi z podstawowymi ograniczeniami, ale nadal ma solidne możliwości odzyskiwania danych. MobiSaver do odzyskiwania danych z systemu Android pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać, a następnie zapisać je na komputerze. Oprogramowanie może również odzyskać dane utracone w wyniku przypadkowego usunięcia, ataku wirusa / oprogramowania lub awarii systemu.

Innym popularnym narzędziem do odzyskiwania danych z systemu Android jest Easy Backup & Restore. To narzędzie umożliwia przywrócenie danych, które chcesz na urządzeniu z systemem Android do bezpiecznej lokalizacji, a nawet pozwala na edycję plików po odzyskaniu. To oprogramowanie jest bezpłatne i może działać na urządzeniach z systemem Android w różnym wieku.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]