Ekrany akustyczne własności równowagi.

ekrany akustyczne Ekrany akustyczne – rozwiązanie problemu hałasu

photo
ogrodzenia akustyczne

ekrany akustyczne Ekrany akustyczne sprawdziły się w wielu projektach i modyfikacjach w dziedzinie budownictwa. Są one wykorzystywane do różnych celów, takich jak kontrolowanie dźwięku (ciszy) z zewnątrz poprzez filtrowanie dźwięku. Branża budowlana chętnie sięga po te ekrany, zwłaszcza, że można je łatwo zainstalować bez większych formalności.

Ekrany akustyczne zabezpieczenie terenu dodatkowo prywatność też masa harmonii w ogrodzie.

Właściwości dźwiękoszczelne ekranów akustycznych są podobne do właściwości ekranów Variscreen, z wyjątkiem grubości. ekrany akustyczne Panel BAD, Absorbor i inne specyfikacje dla montażu E są ogólnie stosowane. W produkcji ekranów akustycznych zastosowano unikalną konstrukcję znaną jako „Galla”, która nie występuje w żadnych innych podobnych urządzeniach. Jego unikalna konstrukcja pozwala na łatwy montaż ekranów akustycznych po obu stronach ściany. Jego grubość wynosi zaledwie jeden cal i jest wykonany z pianki o wysokiej gęstości.

Ekrany akustyczne subtelniejszy dworek tudzież odrobinę mniej utraty snu.

Unikalna konstrukcja ekranów akustycznych Galla sprawia, że są one nie tylko lekkie, ale również mogą być łatwo montowane i demontowane w zależności od potrzeb. Nazywane są również ekranami akustycznymi Eco. Ich zastosowanie jest różnorodne, ale najczęściej używane są w fabrykach i innych miejscach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do światła słonecznego i powietrza. Pomagają one regulować temperaturę w pomieszczeniu i zapobiegają uszkodzeniom sprzętu elektronicznego, gdy pomieszczenie pozostaje bezczynne przez długi czas. Są one dość skuteczne w kontrolowaniu ruchu powietrza, co jest kolejnym wymogiem każdego rodzaju jednostki produkcyjnej.

Ekrany akustyczne z przegrody akustyczne

Różne rodzaje ekranów akustycznych są dostępne w zależności od potrzeb i specyfikacji. Model biurkowy składa się z ruchomej ramy, która jest wspierana przez dwa pionowo wysuwane ramiona i elastyczny górny panel krawędziowy z przetwornikami akustycznymi do wytwarzania dźwięku. Montaż jest prosty, a górne panele brzegowe są zdejmowalne. Modele te nadają się głównie do pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Do dużych pomieszczeń potrzebny będzie model Stand-Alone ekranów akustycznych.

Samodzielne ekrany akustyczne dostępne są w wersji mobilnej i stałej. Mobilne ekrany można łatwo złożyć i przechowywać, gdy nie są używane. Modele te posiadają przezroczysty panel przedni, który może być malowany. Większość z tych przezroczystych paneli posiada wbudowaną osłonę przeciwpyłową w celu zmniejszenia wewnętrznych odbić od powierzchni. Ekrany akustyczne typu wolnostojącego składają się z paneli polistyrenowych posiadających sztywne ramy i są wykonane z polietylenu o niskiej gęstości.

Istnieje kilka zalet korzystania z wolnostojącego typu ekranów akustycznych, takich jak zwiększona trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, które czynią je odpowiednimi do użytku wolnostojącego. Kiedy te ekrany są zainstalowane w miejscu pracy, pomagają w pochłanianiu dźwięku i ochrony ludzi przed stresem i innymi problemami zdrowotnymi. Rama wolnostojącego jeden może być łatwo składane i przechowywane i tak, te mogą być wygodnie przenoszone z miejsca na miejsce. Niektóre z popularnych materiałów używanych do budowy samodzielnych ekranów akustycznych są aluminium i sklejki.

Ekrany akustyczne zalew spokoju plus urlopu w naszej „fortecy”.

Innym popularnym rodzajem ekranów akustycznych jest abstrakcyjny akustyczny, który składa się z serii równoległych cienkich pasm lekkiego materiału, który może być zawieszony na ramie z aluminium lub sklejki. Lekki materiał używany do produkcji tego typu ekranu jest specjalnie zaprojektowany, aby odbijać dźwięk i pozwolić tylko pewnej ilości dźwięku, aby przejść przez niego. Ponieważ abstrakcja ma małą ramę, nie tworzy żadnych zniekształceń w ogóle, gdy te ekrany są umieszczone w środowisku biurowym. Ten typ akustyki jest powszechnie stosowany w szkołach, aby kontrolować ilość dźwięku, który wchodzi i wychodzi z sal lekcyjnych.

Panele akustyczne marki fourteensix8 są również wykonane z lekkiego materiału. Są one znane z wytwarzania czystego i wyraźnego dźwięku, co pomaga w zwiększeniu poziomu wydajności pracowników. Ze względu na fakt, że marka 14six8 jest szeroko stosowana w wielu różnych branżach, jest ona uważana za jeden z najlepszych produktów, które mogą pomóc w eliminacji zanieczyszczenia dźwiękiem w biurze. Ponadto, materiał ten jest również dobrze przystosowany do wielu zastosowań, takich jak system kina domowego, gdzie pomaga w tworzeniu czystego i wolnego od hałasu środowiska, aby użytkownik mógł cieszyć się swoimi ulubionymi filmami.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]